Jerry Rice'i poeg Brenden Rice viskas Colorado jaoks kaks maandumist ja võib olla suurem kui tema isa

Jerry Rice Brenden Rice

Getty pilt

Colorado laia vastuvõtja Brendan Rice'il oli Utahi vastu üks päev. NFL Kuulsuste halli laia vastuvõtja poeg Jerry Rice lõi oma kahel mänguvajutusel kaks tabamust ja tegi seda toretsevalt. 6-suu-3, 205 naela, seisab ta tolli ja viis naela pikem ning on registreeritud 0,1 sekundit kiiremini kui tema isa 4,71 40 jardi kriipsuaeg. Mõlemad on aga mängusisesed kiiremad, kui numbrid näitavad.

Esimese poolaja lõpus asus Rice ritta saama Utesi punti ja läks läbi 81 meetri ja kuue punkti praktiliselt puutumata läbi lume. Ta pani karistajale vastiku käigu, kuigi ilmselt ei pidanud.

Teise poolaja esimesel valdusel jäi peatreener Karl Dorrell kuuma käega kinni, jagas Rice laiali ja sai talle palli. Nr 2 püüdis ekraanipassi 39-jardilise joone juures ja libises mööda külgjoont alla, lülitades joad sisse, et oma päeva teine ​​puudutus saavutada. Saades oma skoori, sai temast esimene Colorado mängija, kellel oli viimase 25 hooaja jooksul mängitud touchdown ja punt return touchdown.

Rice on tõeline esmakursuslane ja Rivaal hindas teda keskkoolist välja neljatärniliseks. Hooaja esimese viie mängu jooksul ei ole ta Colorado mängukavasse liiga palju arvestanud ja tal on 120 jardi kohta kuus saaki, kuid see võib kiiresti muutuda, kui ta jätkab pallimist nagu laupäeval.

Utah võitis lõpuks mängu 38-21 ja purustas vastase Pac 12 meistrivõistluste lootused, rikkudes nende kaotamata hooaja.