Internet kaotab mõistuse, kui jalgpallur Jizz Hornkamp pumpab nelja väravat

jizz hornkamp

Getty pilt

Jah, Jizz Hornkamp! Kas sa ei usu mind? Siin on tema ametlik elulugu Vikipeedia :

22-aastane Jizz Hornkamp on Hollandi profijalgpallur, kes mängib ründajana Eerste Divisie klubis FC Den Bosch.

Põhja-Hollandis De Rijpis sündinud Hornkamp mängis SV De Rijpi, Ajaxi, AZ-i ja SC Heerenveeni noorte poolel. Hooajal 2017–18 sai Hornkamp Heerenveeni põhimeeskonna koosseisu, tehes klubis debüüdi UEFA Euroopa liiga play-off'is.

2019. aasta juulis teatati, et Hornkamp liitus kolmeaastase lepinguga teise astme Eerste Divisie klubi FC Den Boschiga.

Ja nagu selgub, on meie sõber Jizz tegelikult korralik jalgpallur, kuna ta lõi nädalavahetusel kõigest 34 minutiga neli väravat, viies oma hooaja kokku kaheksani.

Loomulikult tõi Jizzi puhang kogu valdkonnas kaasa palju Twitteri nalju:

Pagan, isegi Vikipeedia ise on tema nimega lõbus, sest tema hiljutise skooripurske ümber on kirjas:

30. jaanuaril 2021 plahvatas Jizz mängu viimases 3. kohtumises ja lõi 4: 4 viiki SBV Excelsiori vastu 34 minuti jooksul neli väravat. Kõiki neid abistas Norra skeem Jonny Hansen. See sündmus põhjustas Jizzis kogu Twitteri purske.

Lähed, Jizz Hornkamp, ​​lähed! Veel vaid 22-aastasena on Jizzil kindlasti ees pikk ja raske karjäär, nii et soovime talle palju õnne.