Madridi Reali Kosovare Asllani lõi kübaratriki kõigest 154 sekundiga, mis on üks kiiremaid ajaloos

Kosovare Asllani

Getty pilt

Madridi Reali Kosovare Asllani lõi laupäeval jalgpalliajaloo kiiruselt kolmanda kübaratriki, leides võrgu kolm korda 154 sekundiga. Tema fantastiline päev viis klubi 3: 1 Primera Iberdrola võiduni Valencia üle.

Rootsi koondislane lõi 67. minutil oma esimese löögi karistuslöögist ja järgnes sellele vähem kui minut hiljem sekundiga. Ta võitis palli vahetult väljaspool kasti ja lobistas väravavahti oma päeva parima viimistlusega. See oli räpane kolmas puudutus, mis jättis väravavahi kellegi maale. Asllani viis kübaratriki lõpule 70. minutil.

Tema kübaratrikk on nii meeste kui ka naiste konkurentsis kõigi aegade kolmandal kohal. Rekord on Magnus Arvidssonil, kes lõi 1995. aastal Rootsi teise astme kohtumise jooksul 89 sekundi jooksul kolm väravat. Tommy Ross on teine, lüües 1964. aastal 90 sekundi jooksul kübaratriki.

Asllani skoorivõime aitas Madridi Realil võiduga üliolulisi punkte lisada, istudes Primera Iberdrola tabelis teiseks. Esimesena asub rivaal Barcelona, ​​kaheksa punkti ees Asllani ja seltskond.